Přehled aktualizací Pár slov úvodem Vznik a vývoj kolejiště Stavba diorámat Minirecenze vozů Rady a návody Patinování vozidel a budov Články a recenze Zápisky od roku 2006 Reportáže z akcí a cest Videozáznamy modelové železnice Často kladené dotazy Sekce věnovaná trati Trutnov - Žacléř Fotodokumentace železničních zařízení Smíšená fotogalerie s železniční tématikou Přehled plánovaných akcí Ankety Tapety na plochu, panoramatická pozadí za kolejiště... Zanechte vzkaz v knize návštěv Kontaktní informace Partnerské stránky
MODELY NA PRODEJ
Modely zasílám velmi dobře zabalené proti poškození přepravou. Akceptuji pouze platbu předem na účet, k té je nutno příčíst poštovné za pojištěný Balík do ruky v hodnotě 120 Kč, není-li u konkrétního modelu uvedeno nebo se zájemncem domluveno jinak. Můžete mi poslat rovněž telefonní číslo, aby Vám pošta mohla zasílat informační SMS. Já po odeslání balíku zašlu na Váš e-mail identifikaci zásilky a odkaz pro její sledování. Zájemci nechť pro kontaktování použijí formulář pod tímto textem. Nezapomeňte do textu uvést své jméno a hlavně správný e-mail do prvního pole, abych měl kam reagovat. Pokud bude zájemců o jeden model více, rozhoduje čas doručení zprávy. Pokud někdo po předchozím oslovení přestane mít o modely zájem, ať mi prosím tuto skutečnost sdělí. Často se stává, že zájemce už se vůbec neozve a další čeká, než uznám, že na prvního již nemá cenu čekat. Základní pravidla slušného chování by se měla dodržovat vždy.

Nahoru Set osobního vlaku DR s lokomotivou BR 01.5 a třemi modernizovanými vozy. Velmi dobrý stav, pojízdné, v originální krabici, datum nákupu 15.11.1990. Loko vpředu svítí. U jednoho vozu chybí interiér a dvoje schůdky. Přibalen je i přechodový můstek mezi loko a tendr a originální záruční list. Velikot H0, výrobce Piko.

Cena: 2000 Kč

Nabízím očková spřáhla H0 s uchycením do šachty. K dispozici je 197 kusů. Nepoužitá, po nákupu vozidel byla nahrazena jinými a uložena v krabici. Cena za kus: 15 Kč. Není nutno odebrat celé množství.

Cena: 2955 Kč

Chladící vůz Margenwasser, DR, bez poškození, původní balení, velikost H0, výrobce Piko.

Cena: 130 Kč

Chladící vůz Gk, DR, chybí jedna zdrž, jinak bez poškození, původní balení, velikost H0, výrobce Piko.

Cena: 120 Kč

Služební vůz DR, drobné oděrky na okraji střechy, jinak bez poškození, původní balení, velikost H0, výrobce Piko.

Cena: 130 Kč

TopList